ElbiseModa

Bordo Rengin Zaferi


2011-2012 sonbahar-kış sezonunun renk savaşlarında, galip gelen renk bordo oldu. Bu kış her yerde ve her parçada bordo rengine rastlayabilirsiniz.

Zenginliği, ihtişamı ve ağırbaşlılığı yansıtan bordo, hiç olmadığı kadar yakın olacak bize…

Mor, yeşil, kırmız ve hardal sarısı gibi mücevher tonlarının yanı sıra, siyah ve beyaz gibi klasik renkler bu sezonun renk skalasında yer alıyor. Ancak bordo rengin, yeni sezon koleksiyonlarındaki yeri bambaşka olacak. Süetten, kürklü parçalara, krep kumaştan, şifonlara kadar birçok parça da onu görebilirisiniz.

 

 

bordo-rengin-zaferi-01

Military detaylarla hareketlendirilmiş bu elbise, akışkan kumaşıyla rahatlığı da elden bırakmıyor. Onu özellikle sezonun favorisi yüksek topuklu ve ipli kısa botlarla tamamlayabilirsiniz.

bordo-rengin-zaferi-02

Bir kadının hiçbir zaman vazgeçemeyeceği klasik model yüksek topuklu bir ayakkabı, bordo renkle birleşince ancak bu kadar iddialı durabilirdi. Sezonun favorisi süetten imal edilen ayakkabı şıklığı sadelikte arayanlar için.

bordo-rengin-zaferi-03

Bu yıl kürkler hiç olmadığı kadar renkli olacak. Mavi, yeşil, kırımız hatta pembe kürklere bile rastlayabilirsiniz. Bordo renkli bu kısa kürk yelek, dar paçalı skinny bir pantolonla ya da sezonun hit parçası maksi bir elbise ile muhteşem görünecektir.

bordo-rengin-zaferi-04

Özellikle kış sezonunda tercih edilecek kumaşlardan biri kadifeler olacak. Kadife ceket ve pantolonlar birçok koleksiyonda yerini almış durumda. Kadife pantolonları, salaş kazak ve trikolarla kombine edebilirsiniz.

bordo-rengin-zaferi-05

 

Aksesuar modasında da renklerin önemi giderek büyüyor. Bordo renkli spor saat gün içinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir model. Spor tarzdaki parçaların diğerleriyle birleştirildiği bir sezonu yaşıyorken, iş yerinde giydiğiniz beyaz gömleğinizle bile takabilirsiniz!

bordo-rengin-zaferi-06

Asimetrik etek kesimine sahip, straplez elbise ince bir kemerle tamamlanmış. Bordo renkli bu elbiseyi özel gecelerinizde altın renkli bir ayakkabıyla tamamlayarak, tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

bordo-rengin-zaferi-07

 Giymenin biraz cesaret istediği bu çizme, bordo rengin yanı sıra sarı tonlardaki yılan derisi desenlere sahip. Tek renkli, sade kesimli bir elbise veya etek ile çok iyi durabilir. Streç formundaki yapısı nedeniyle, ince yapılı bayanlarda daha hoş duracaktır.

bordo-rengin-zaferi-08

Elbiselerle ve salaş tuniklerle artık kardeş gibi olan kemerler bu yıl çok çeşitli. İncesi, kalını derken bir de böyle çift sıralı modelleri ortaya çıktı. Bordo renkli kemer ince belinizi ortaya çıkaracak güzel bir ayrıntı olabilir.

bordo-rengin-zaferi-09

Çantalar bu yıl ya çok büyük ya da küçük elde tutulacak tarzda. Bordo renkli süet clutch, hem sezonun trendlerini bir arada barındırmasıyla hem de sade ve ergonomik yapısıyla oldukça tercih edilebilir bir model.

Source link

Başa dön tuşu