Haftanın KombiniModa

Bahara Yaklaşırken; Pastel, Rahat ve Işıltılı…


Bahar yaklaşırken, içinizdeki coşkuyu dinginlikle birleştiren giysilere sarın kendinizi. Pastel tonlardan, metalik takılardan ve hayvansal baskılardan ilham alın…

Havaların ısınmasıyla kat kat giysilerden, uzun çizmelerden uzaklaşabilirsiniz biraz. Enerjinizi dışarı yansıtmanızı sağlayacak, sonsuz hareket özgürlüğü sağlayan rahat ve düz Oxford ayakkabılardan yana kullanabilirsiniz seçiminizi.

Animal print desenler, hem içinizdeki asi ruhu hem de modaya olan düşkünlüğünüzü gözler önüne sermeye yetecektir. Topuklulardan sıkıldıysanız ayaklarınıza dinlenmeleri için de biraz süre vermiş olursunuz.

İlkbahar-yaz sezonunun ön plana çıkacak rengi nane yeşilini pantolonunuzda kullanabilirsiniz.  Hem pastel renklerin verdiği huzuru içselleştirir hem de üzerinizde yeni sezondan ipuçları taşıyabilirsiniz. Yüksek beller ve yerleri süpüren bol paçalar boyunuzu devasa göstermekte oldukça etkilidir.

İçerisine makyaj çantanızdan, ajandanıza kadar her şeyinizi alabilecek büyük bir çanta tüm gün rahat etmenizi sağlayacaktır. Hele de limonun en tatlı sarısından aldıysa rengini, tadından yenmez artık…

Havalara aldanıp incecik tişörtlere sarılmak yerine, biraz daha korunaklı olmanızı sağlayacak trikolardan faydalanabilirsiniz. İlkbahar ve yaz aylarında kullanmayı çok sevdiğiniz çizgililer severek eşlik edecektir size.

Son dokunuşlarınızı, rengini güneşten alan parlak altın takılarla yapın. Boynu saran gösterişli kolyeler ve yüksek belli pantolonunuza eşlik edecek ince bir kemer ışıltınızı tamamlamaya yetecektir.  

Tüm bunlarla uğraşırken; asıl ışıltının gözlerinizde saklı olduğunu unutmayın!                                   

Source link

Başa dön tuşu