Haftanın KombiniModa

Eklektik Bir Stil: Delmy Rivera

Koyu renk saçları, karakteristik yüz hatları ve kendine has tarzıyla tam bir esmer güzeli Delmy Rivera… Sıfır beden olmaya çalışanlara inat, sağlıklı görünümü ve kıvrımlı vücut hatlarıyla oldukça mutlu görünen biri o. İçine girdiği her giysinin ruh haline girebilen ve o ruh halini gözleriyle bile yansıtabilen biri aynı zamanda.

Hiç, bir arada düşünemeyeceğiniz parçaları birleştiriyor ve hayran bırakıyor kendisine. Seçimleri ve zevkleri gözü yormadan küçük küçük ilham da veriyor aslında. Vücudunu tanıyor, kendini seviyor ve stiliyle bakanı bir kez daha baktırıyor, kısacası ne giyse yakışıyor.

Fashion Bananas isimli blogunda vakit buldukça giydiklerini paylaşıyor. Hem de adeta bir moda çekimini andıran fotoğraflarla… Detayları, stilini oluşturan parçaları ve giydiklerinin markalarını da yazıyor. Yani bir çok blogger gibi moda haberlerini paylaşmak yerine, kendi stilini ve giysilerini fotoğraflamayı tercih ediyor, iyi de yapıyor. Zira bir alıştınız mı takip etmeye, bağımlılık yapıyor bilginize…

Eğer siz de Delmy gibi, dar paçalı jeanlerden vazgeçemiyorsanız, onları renkli blazer ceketlerle tamamlamayı düşünebilirsiniz. Özellikle sezonun moda rengi olan turuncu ve tonları bu konuda seçiminizi kolaylaştırabilir. Genellikle her ten ve her saç rengine yakışan turuncu, aynı zamanda dikkat çekici bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Jean pantolonunuzu biraz yüksek belli olanlardan seçerseniz, bacak boyunuzu da daha uzun gösteren bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

Jean pantolonunuzun üzerine sade ve rahat kesimlere sahip düz renk bir gömlek seçebilirsiniz. Böylece iddialı ceketinizin ilgi çekici başka bir detayla gölgelenmesine de fırsat vermemiş olursunuz. Giydiğiniz gömleğinizin belini daima içerde tutun. Bu; belinizi ortaya çıkarırken aynı zamanda bacak boyunuzu da daha uzun gösterir. Belinize takacağınızı ince bir kemer daha zarif görünmenize yardımcı olacaktır. Eğer kemer konusunda seçim yapmakta zorlanıyorsanız, Delmy gibi sezonun hit parçalarından biri olan zincir detaylı metal bir kemer tercih edebilirsiniz.

Önden ipli aynı zamanda topuklu ayakkabı ve bot modellerini uzun zamandır her yerde görüyoruz. Militarist bir hava yansıtan ama aslında birçok parçayla birlikte rahatlıkla kullanılan bu modellerden bir tane sizin de gardırobunuzda mutlaka bulunmalı. Havaların ısınmış olduğu şu günlerde daha kısa ve ayakkabı formunda olanlarını tercih edebilirsiniz.  

İçine çok fazla eşyamızı sığdıramadığımız ama yine çok sevdiğimiz ve vazgeçemediğimiz zincir saplı küçük çantaları Delmy’ de sıklıkla kullanıyor. Telefonunuzu, cüzdanınızı ve belki de rujunuzu sığdırabileceğiniz bu çantalar gerçekten çok zarif görünüyor. Ruj demişken; Delmy’ ye bordo tonlardaki ruju ne kadar da yakışmış, öyle değil mi?
Source link

Başa dön tuşu