AksesuarModa

Pamuk Eller Eldivenlere

Önceleri sadece ellerimizi soğuktan korumaları için yanımızda taşıdığımız ve biraz da hoş görünümlü olan eldivenler, artık sadece koruma görevi görmüyor.

Moda trendlerine ve yeniliklere daima uyum sağlayan eldivenler, bazen sadece onlara göre kombin yapmamıza bile olanak veriyorlar. Renk renk, çeşit çeşit seçenekler mağazaları süslüyor.

Aksesuarların çok önemli bir yere sahip olduğu şu günlerde, eldivenler de bu konuda fazlasıyla iş görüyor. Hem elleriniz sıcacık bir yere sahip oluyor, hem de birbirinden hoş alternatifler stilinizi yansıtmanıza yardımcı oluyor.   Giyeceğiniz kıyafete göre yapacağınız, başarılı bir seçim sizi hem şık hem de detaylara dikkat eden biri olarak göstermeye yetecektir. Seçiminizi, yün, süet, rugan, kürklü ya da deri olanlardan yapabilirsiniz. Beni seçimim deri olanlar!

pamuk-eller-eldivenlere-01

Gucci

Deri ve ruganın muhteşem birlikteliğinden ortaya çıkan eldivenler, dirseklere doğru tırmanıyor. Bu tarz eldivenleri denemeyi düşünüyorsanız, çok dar kollu bir triko veya dirseklerde biten kollara sahip bir kaban seçmelisiniz.

pamuk-eller-eldivenlere-02

Lanvin

Renkli kürkler, bu aralar oldukça moda. Piyasada kırmızı, yeşil ve de mavi gibi renklerdeki kürklere rastlayabilirsiniz. Eğer renkli bir kürkü giymeye cesaret edemiyorsanız, sadece eldivenlerdekilerle yetinebilirsiniz. El kısmı deri, bilek kısmı ise kabarık kırmızı kürkten oluşan bu eldiven çok dikkat çekici ve iddialı görünüyor…

pamuk-eller-eldivenlere-03

Mango

İşte hanım hanımcık ve bir o kadar da şık duran siyah deri bir eldiven. Özellikle küçük siyah elbiselerle çok iyi duracaktır. Bilek kısmında yer alan kurdeleyi ön plana çıkaracak giysiler tercih ederseniz, daha başarılı bir kombin oluşturabilirsiniz.

pamuk-eller-eldivenlere-04

Marc Jacobs

Puantiyelerden sıkılmadıysanız ve kullanmayı seviyorsanız, size uygun bir seçim olabilir. Kırmızı ve koyu bordo tonların buluştuğu bu eldiven, yapısı itibariyle çok rahat görünüyor. Ancak, giysilerinizi daha düz seçimlerden yana yapmanız gerekeceğini unutmamalısınız.

pamuk-eller-eldivenlere-05

Michael Kors

İçinizdeki asi ruhu yansıtmanın zamanı geldi de geçiyor bile. Parmakları kesik, yarı kısmı deri yarısı ise yünden oluşan bu model, elleri sarıp sarmalayacak gibi görünüyor. Özellikle deri pantolonlar ve jeanlerle kışkırtıcı olacağından hiç şüpheniz olmasın!

pamuk-eller-eldivenlere-06

Moschino

Bir Pazar günü üzerinize giydiğiniz o salaş pantolonunuz ya da elbiseniz ve de üzerine giyeceğinizi uzun bir hırkanın en sevimli tamamlayıcısı bu eldivenler olacak. Üzeri kalpli ve parlak taşlarla süslü eldivenin içinizdeki kız çocuğunu harekete geçireceğini unutmayın…

pamuk-eller-eldivenlere-07

Steven Alan

Parlak renkler ve gösterişli formlar tam bana göre diyorsanız, Bu turuncu eldiven gibi tüm dikkatleri ellerinizde toplayacak seçimler yapabilirsiniz. Hem deri hem de canlı renklere sahip olması itibariyle, renkli kişiliğinizi kolayca yansıtacaksınız.

pamuk-eller-eldivenlere-08

Valentino

Hayvan desenlerinden ne olursa olsun vazgeçemeyenlerdenseniz, ellerinizi bir leoparınki kadar vahşi ama hiç olmadığı kadar da çekici gösterecek modellerden bir tane edinebilirsiniz. Neredeyse tüm renklere kusursuz uyum sağlayan bu desenler aklınızı başınızdan alabilir, ona göre…
Source link

Başa dön tuşu