GenelKadınMagazin

10 Haziran 2021 İkizler Burcunda Güneş Tutulması – Burçlara Etkileri

GÜNEŞ TUTULMASI VE BURÇLARA ETKİLERİ​

Yılın ilk güneş tutulması 10 Haziranda ülkemizin 12. evinde gerçekleşiyor. Covid vakalarında azalma trendine doğru geçileceğini, daha önce söylediğimiz gibi Eylül-Ekim aylarında azalma görünür şekilde karşımızda olabileceğini öngörmekteyim. Kasım-Aralık aylarına doğru tekrardan bir kısıtlanma söz konusu olabilir ama özellikle 2022 başında ciddi rahatlama olacağını öngörüyorum.5-6 Haziranda Mars ve Plüton karşıtlığı olacak. Agresyon öfke patlamaları yaşayabiliriz. Kazalara, kavgalara ve patlamalara dikkatli olmamamızda fayda var. Denizlerde kaza, su ve deniz problemleri olabilir. Bununla beraber bazı bölgelerde güçlü yağışları tetikleyebilir.

10 Haziranda İkizler Burcunda Güneş tutulması gerçekleşecek. Bununla beraber Merkür Retro konumundayken tutulma ile kavuşumda olacak. Merkür 24 Hazirana kadar Retro’da olacağından dolayı, iletişimde zorluklar, yanlış anlaşılmalar gibi sorunlar olabilir. Neptün’e kare açı yapacağından. Bu süreçte dolandırılma kandırılma ve aldatılmalara dikkat etmemizde fayda var. Uranüs ve Satürn arasında sert açı olacağından, havacılık sektöründe kazaları tetikleyebilir. Ülkemiz genelinde özellikle Doğu ve Ege bölgesinde 5+ depremler tetiklenebilir.

24 Haziranda 21:30 da Oğlak Burcunda dolunay gerçeklersek. 12. evde gerçekleşecek bu gökyüzü hareketi sonlanma enerjimizi tetikleyecek. Aile büyükleri gündem olabilir. Bilinçaltınızı temizlemek için yeni bir döngüye hazırlanmanın zamanıdır.

Venüs ve Uranüs arasında güzel açı olacağından. Kripto paralar toparlanma surecine girebilir.

Koç ve Yükselen Koçlar

Kısa seyahatler, yabancılarla ilişkiler gündeme gelebilir. Özgürleşme güdünüzün tetikleneceği bir süreç olacak. Merkür Retro ile imzalarınıza ve yazışmalarınıza dikkatli olmanızda fayda var. Özgüveninizin artacağı bir surec başlıyor sizler için.

Boğa ve Yükselen Boğalar

Maddi açıdan olumlu açılarınız var. Kazançlarınızda artışlar olabilir. Yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Maddi anlamda kredi vb. konularda abartıya kaçmamanızda fayda var. Aynı şekilde Merkür Retro’su sizlerde etkileyeceği için işlemlerinizi iyi planlamanızda fayda var.

İkizler ve Yükselen İkizler

Sizler için büyük bir döngü başlıyor. Tutulma İkizler Burcunda olacağı için, yeni olana odaklanın. Hayatınızın her alanında her şey çok hızlı gelişecek ve karasızlıklar yasacaksınız. Temponuz çok yükseleceği için aynı anda birden fazla işle uğraşabilirsiniz. Kariyer alanında yeni fırsatlarla karşılaşmanız olasıdır.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler

Hayatınızda yeni adımlar atmaya hazırlanın. Kariyer anlamında fırsatlara dolu bir süreç sizleri bekliyor. Merkür Retrosu’dan dolayı iletişimdeki sıkıntılara dikkatli olmanızda fayda var. İş yerinizde ve çalışma ortamında efor sarf edebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalardan ve dedikodulardan dolayı sorunlar oluşabilir. Sağlık açsından dikkatli olanız gereken bir süreçtesiniz.

Aslan ve Yükselen Aslanlar

Sosyal çevrenizde hareketlilik başlıyor. Kariyerinizde olumlu gelişmelerden kaynaklı kazançlarınızda artışlar olabilir. Yeni başlangıçlar için yavaş yavaş hazırlıklara başlayabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki agresyonu iyi yönetmenizde fayda var. Aksi halde sorunlar ve kopmalar yaşanabilir.

Başak ve Yükselen Başaklar

İş yaşantınızda kadersel döngüler yaşayabilirsiniz. Üst ve otoriter figürlerle alakalı gelişimler yaşanabilir. Hedefe odaklanmanız durumunda şansın sizinle olduğunu söyleyebilirim.

Terazi ve Yükselen Teraziler

Yurtdışı, dış ticaret konuları gündeminize gelebilir. Eğitim konularına yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bunula beraber hukuksal konuları olan Terziler için olumlu gelişmeler olabilir.

Akrep ve Yükselen Akrepler

Nafaka, vergi, alacak verecek konuları gündem olabilir. Miraslarla alakalı bazı konular gündeminizi meşgul edebilir. Para konusunda hareketlilik olacak. Bu süreçte Merkür Retro’sundan dolayı biraz gecikmeler ve aksaklıklar olabilir.

Yay ve Yükselen Yaylar

İkili ilişkilerde ve ortaklıklarda hareketlilik olabilir. Bununla beraber evlilik konuları gündem olabilir. Ortaklık konularına ise Merkür Retro sonrasında karar verebilirseniz daha sağlıklı olacaktır. Taşınma ev alma süreçleri gündeminizi meşgul edebilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar

Sağlık açısından dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Kariyer alanında hareketlenmeler olabilir. Bazı değişim dönüşmelere açık bir süreçtesiniz. Tereddüt edeceğiniz bazı konular gündeminizi meşgul edebilir. Merkür Retro’dan sonra kararlarınızı netleştirmenizde fayda var.

Kova ve Yükselen Kovlar

Bu yılın en şanslı Burçlardan birisiniz. Evlilik konuları ve Aşk konuları gündemde olacak. Duygusal anlamda tatmin olacağınız bir surec geçireceksiniz. Maddi anlamda artış yaşayacağınız bazı fırsatlarla karşılaşmanız olasıdır.

Balık ve Yükselen Balıklar

Aile konuları gündem olabilir. Taşınma yeni ev alama gibi süreçlere Merkür Retro’sundan sonra girebilirsiniz. Jüpiter de Balık Burcunda olacağından dolayı alacağınız güzel etkiler olacak.

Astrolog Şehmus Pala


Source link

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı