Dekorasyon

2012 Yılının En Şık Duvar Kağıdı Desenleri

Mutlu olmanın yolu, hayat denilen şehrin çeşitli sokaklarından geçer. Kimi zaman iç dünyamızı, kimi zaman dış dünyamızı renklendiririz.

Rengarenk elbiseler, Gökkuşağından uçuşmuş fularlar, şık ve zarif adımların eğlenceli dünyası ayakkabılar.., Tüm bunların yansımaları iç dünyamızı da etkiler elbette. Peki size bir parça -ama kocaman ve çılgın bir parça- daha mutluluk muştusu getirdiğimi söylesem ne dersiniz? Hiç fena olmaz değil mi?

Yaşamınızın büyük bir bölümünü geçirdiğiniz; günün stresini kapının dışında bırakıp, derin bir oh çekmek istediğiniz; huzur, güven ve rahatlığın adresi olan iç mekanlarınızda, şöyle biraz çılgın, alabildiğine eğlenceli farklı bir dizaynın modern kokusunu içinize çekmeye, bu kulvarda ki farklı modayı alabildiğine yaşamaya, kapısını araladığınız iç mekanınızdan içeri girince bambaşka bir Dünya’ya adım atmaya davet ediyorum sizleri!

Mural Duvar Kağıdı Firmasının 2012 yılı için ürettiği duvar kağıdı modelleri ile çılgın ve eğlenceli mekanların kapıları ardına kadar açılacak sizlere. Çok yakında Türkiye’de olacak, hd kalitesinde ki özel tasarım Balonlu duvar kağıdı ile artık eğlence hiç bitmeyecek, balonlar elimizden kaçıp göremediğimiz uzaklara gitmeyecek. Mural walllgazer duvar kağıdı ile balonlarımız uzaya da çıksa ofis ve ev dekorasyonumuzda hep bizimle birlikte olacak.


Evimizin sevimli yaramazları da unutulmamış elbette. Renkli ve geniş hayal dünyaları, yaşadıkları mekanı daha da eğlenceli bir hale dönüştürmek için duvarlara yansımış adeta. Üstelik de Düşmanın karşısında Cesur ve korkusuzca duran bir kahraman gibi.. Neden mi? Çünkü mural wallpaper blobby billy wallgazer duvar kağıtları su geçirmez! Üstelik bu kahraman, düşmanın korkunç silahı UV ışınlarına karşı da dayanıklı! Ve son olarak 720 dpi maksimum renkli yazıcı ile uygulaması ile bir rengin değil herkesin kahramanı! 🙂

 


Mevsim sonbahar…. Yağmur bulutları toplanıp dünyamızı ziyaret etmeye hazırlanıyor. Beraberlerinde bize mükemmel ama biraz ıslak bir hediye getiriyorlar. Peki hazırlığımız tamam mı? Şemsiyelerimiz nerede? Elbette duvarlarımızın üzerinde! Haydi rengarenk şemsiyelerden seçin bir tane. Mural duvar kağıdı sizinle her mevsimde.., 🙂
Source link

Başa dön tuşu