GenelKadınMagazin

22 – 28 Mart 2021 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ
Önümüzdeki 1 ay artık inzivadan çıkarak görünür olduğunuz, dikkat çekeceğiniz bir dönemi başlatıyor.

Yeni girişimler, yeni iş ve teklifler, yaşamınızla ilgili alacağınız yeni kararlar gündeminizde olacak. Yeni fikirler geliştirebilir, arzu ettiğiniz her konuda başlangıçlar yapabilirsiniz. Güçlü adımlar atacaksınız. Kendinize özen gösterebilir, imajınızda ve fiziksel görüntünüzde estetik, güzellik konularında değişimler yapmak isteyebilirsiniz.

BOĞA
Önümüzdeki 1 ay boyunca kendinizi nadasa bırakacak, yaşamınızı gözden geçirerek önceliklerinizi belirleyeceksiniz.

Çeşitli sorgulamalar içine girebilirsiniz. Ruhsal ve fiziksel sağlığınızda zorlanmalar, sağlık kontrolleri, tedaviler söz konusu olabilir. İçe dönecek ve geride kalarak kendinize, yaşamınıza, çevrenize karşı gözlemci olacaksınız. Bazı dedikodular duyabilir, çevrenizdeki gizli düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz. Kararsızlıklarınız konusunda bazı aydınlanmalar yaşayabilirsiniz

İKİZLER
Güneş’in Koç burcu yolculuğu size hareket getirecek.

Hayatınıza dair, kariyerinize dair yeni hedefleriniz ve umutlarınız söz konusu olacak. Yeni planlarınız gündeme gelebilir. Yeni iş görüşmeleri, program ve sunumlar yapabilir, beklediğiniz iş ve mevki konuları varsa güzel haberler alabilir, netleşmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal hayatınızda arkadaşlarınızla görüşmeler, iletişim yoğunluğu, yeni tanışmalar, yeni topluluklara katılma gibi destekler söz konusu olabilir.

YENGEÇ
Önümüzdeki 1 ay kariyeriniz ve statünüz önem kazanacak.

İtibarınız güçlenirken, otorite figürlerinden destek alacağınız bir dönemdesiniz. Amaçlarınıza dört elle sarılarak, çok çalışacak ve emek vereceksiniz. Yeni girişimler, yeni haberler, yeni iş fırsatları gündeme gelebilir. Kimileriniz için ikili ilişkilerde ciddi kararlar meydana gelirken, kimileriniz için ailevi gündemler ön plana gelebilir.

ASLAN
0 Mart itibariyle Nisan’a kadar yaşamınızı gözden geçireceksiniz.

Geleceğe umut dolu baktığınız bir dönem olacak. Çevrenizden destek göreceksiniz. Yeni girişimler, ticari fırsatlar 1 ay boyunca gündeme gelebilir. Bazılarınız tatil planları yapabilirsiniz. Öğrenciler için sınavlar, eğitimler, yurtdışı bağlantılı işler, şehir dışı gündemler ön plana gelebilir. Hukuki süreçleriniz varsa gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili özellikle sosyal medya, tanıtım, reklam gibi projeleriniz varsa başarı sağlayabilirsiniz.

BAŞAK
Güneş ve Venüs’ün 8. evinize geçişiyle önümüzdeki 1 ay maddi konular ön planda olacak.

Ödemeler, vergiler, gelir gider, banka, kredi, miras, nafaka, tazminat konuları öne çıkacaktır. Eş, aile ya da iş birlikteliği yaptığınız kişilerle ortak gelirler dikkat çekecek. Geleceğe dair maddi kararlarınızda temkinli hareket edin. Kendi sağlığınız ve ebeveynlerinizin sağlığıyla ilgili bazı kontroller, tedaviler, operasyonlar söz konusu olabilir. Mars, kazalara, öfke sorunlarına karşı uyarıyor.

TERAZİ
Güneş’in Koç burcu geçişi 1 ay boyunca her türlü ikili ilişkilere vurgu yapacak.

Evlilik, ortaklık, ticari girişimler adına yenilikler söz konusu olabilir. Davalar, mahkemeler, avukatınız gibi hukuksal konularda değişimler ve gelişmeler yaşanabilir. Eşinizin, partnerinizin hayatında da yeni kararlar ve gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Duygusal birlikteliklerde yalnız olanlar için yeni ilişki başlangıçlarına adım atabilirsiniz.

AKREP
Güneş ve Venüs’ün 6. evinize geçişiyle iş hayatınız, mesleğiniz, sağlığınız ön planda olacak.

Yoğun 1 aylık bir dönem sizi bekliyor. Çalışma temponuzdaki artış sizi yorabilir. Bunun yanı sıra kimileriniz yeni iş arayabilir, yeni iş görüşmeleri yapabilirsiniz. Çalışmıyorsanız günlük düzeniniz, rutinleriniz sizi yorabilir. Bu dönem hızlı kararlar vermeyin, aceleci davranmayın. Sağlığınıza, bağışıklığınıza dikkat edin. Spor, diyet yapmak için destek göreceğiniz bir dönem.

YAY
Güneş ve Venüs’ün Koç burcu yolculuğu önümüzdeki 1 ay boyunca yeni aşkları, ilişkileri hayatınıza getirebilir.

Süregelen ilişkilerde keyifli zamanlar geçirebilir, problemleri çözmek adına atılan adımlar öne çıkabilir. Sosyalleşeceğiniz bir dönem olacaktır. Çocukları olan Yükselen Yay’lar adına onların yaşamları, eğitimleri, ya da diğer konuları ön plana çıkabilir. Yaratıcı yönlerinizi dışarı çıkartın ve kendinize vakit ayırın. Yeni yatırımlar gündeme gelebilir.

OĞLAK
Önümüzdeki 1 ay boyunca eviniz, aileniz gündeminizde olacak.

İlişkilerinizde güzel enerjiler, yenilikler, yeni kararlar ön plana çıkabilir. Hayatınızda yapmak istediğiniz tüm yenilikler adına gökyüzü size kolaylık sağlıyor. İşinizle ilgili yeni anlaşmalar, görüşmeler meydana gelebilir. Evinizle ilgilenmek, dekorasyon değişikliği, taşınma, tadilat, gayrimenkul alım satım konuları gündeminizde yer alabilir. Aile ve eşle ilişkilerinizde sorunlara karşı kolaylıkla çözüme ulaşabileceğiniz bir dönem.

KOVA
20 Mart itibariyle hayatınız hareketleniyor. İletişiminiz hız kazanacak.

Alacağınız yeni kararlar gündeminize gelirken sağlam adımlar atmaya özen göstermelisiniz. Zaman zaman odaklanma ve konsantrasyon sorunları yaşayabilirsiniz. Kardeşler, yakın akrabalar, kimilerinizin yakın arkadaşların hayatıyla ilgili gelişme ve gündemler meydana gelebilir. Finansal konular 1 ay boyunca öne gelirken, yeni anlaşma ve sözleşmelere imza atabilirsiniz. Ticari gelişmelerle ilgili şanslı bir dönemdesiniz.

BALIK
Finansal konular önümüzdeki 1 ay boyunca ön planda. Kaynaklarınızı değerlendirin ve harcamalarınızı gözden geçirin.

Kariyerde yeni kararlar öne çıkabilir. Mesleğinizde değişimler, çalıştığınız yer ya da koşullar adına yeni adımlar gündeme gelebilir. Sizler için yoğun bir dönem olacak. Beklediğiniz gelirler, paralar elinize geçerken, yeni yatırımlar, gayrimenkul alım satımı ya da kiralama gibi konular öne çıkabilir.

Seyran Ataklı


Source link

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı