ElbiseModa

6 Seksi Maxi Elbise


Maxi elibiseler görünümünü daha seksi kılmak isteyenler için 2011 – 2012 sonbahar / kış sezonunun en çok tercih edilebilecek giyimlerinden biri olacak.

İlkbahar ve sonbahar lezzetinin harmanlandığı, uzun ve rüzgarlı bir görünüşe sahip maxi elbiseleri süslü ve düz veya daha yüksek takozlu sandallarla birleştirerek daha seksi bir görünüme kavuşabilirsiniz.

 

Renkli ve Fırfırlı Maxi Elbise

Ahududu desenleriyle ve rengiyle harmanlanarak hazırlanmış maxi elbiseler sezonun vazgeçilmezleri arasına girmeye aday. Renkli tarzıyla hem günlük giyiminizde, hem de özel davetlerinizde kullanabilceğiniz fırfırlı, rengarenk maxi elbiseler zerafetlerinin yanı sıra herkesin satın alabileceği kadar uygun bir fiyata sahip.

Straplez Baskılı Maxi Elbise

Max & Cleo’nun askısız jarse elbiseleri keskin hatlara nazaran daha flu desenlerle tasarlanmış.

   

Çizgili Maxi Elbise

Soft Juie’nin kalın çizgili maxi elbisesi son dönemlerin çizgili elbise modasının trend olan tarzlarından biri haline geldi. (Sanırım trend olmasının en önemli sebebi giyenleri daha genç ve daha canlı göstermesi.)

Dantelli Maxi Elbise

Fırfırlı, desenli, ya da ışıltılı elbiseler sizin tazrzınız değil mi? Öyleyse size Michelle Mason’un vücut hatlarını daha çok ortaya koyan süper şık maxi elbiseleri denemenizi tavsiye ederim.

   

Tank Maxi Elbise

Maxi elbiselerin daha sportif bir görünüme sahip olmaları gerektiğini düşünüyorsanız siyah tank maxiler size daha uygun olacaktır. Bu maxi elbiseyi uzun takoz sandallarla ve pırıltılı aksesuarlarla giymeniz önerilir. Eğer daha mat ve doğal görünümlü aksesuarlar kullanırsanız günlük hayatınızda da tank maxiler iyi bir seçim olabilir.

Kısa Kollu Maxi Elbise

Max ve Mia markasının denizci çizgileriyle dizayn edilmiş maxi elbisesi zarif ve svimli görünmesinin yanısıra komforlu. Bu sezon bu maxiler takaz sandaletlerle sık sık göreceğimiz tarzlar arasında olacak.

Source link

Başa dön tuşu