GenelSağlık

Banu Gülsün, Roche İlaç Türkiye’nin İnsan ve Kültür Lideri olarak atandı

Kariyerini 23 yıldır Roche Türkiye çatısı altında sürdüren Banu Gülsün, Roche İlaç Türkiye’nin İnsan ve Kültür Lideri olarak atandı. Banu Gülsün, 1999’da Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü tamamladıktan sonra aynı yılRoche İlaç Türkiye’de İşe Alım Sorumlusu olarak çalışmaya başladı. İşe Alım ve Organizasyonel Gelişim Müdürü, Eğitim ve Performans Yönetimi Müdürü gibi pozisyonlarda görev yaptıktan sonra 2009 yılında Roche Diagnostik Türkiye’nin İnsan Kaynakları Direktörü olarak kariyerine devam etti.

2011 yılından itibaren İletişim bölümünden de sorumlu olarak İnsan Kaynakları ve İletişim Direktörü pozisyonuna atanan Gülsün, Roche kariyeri boyunca birçok dönüşüm sürecinde aktif olarak görev aldı ve en son Roche Diagnostik Türkiye’nin Agile dönüşüm sürecini yürüttü.

Roche’ta 23 yıldır kariyerine devam eden Gülsün, Roche İlaç Türkiye’nin İnsan ve Kültür Lideri olarak görevini sürdürüyor. Banu Gülsün ayrıca İlaç ve Diagnostik İnsan & Kültür ortak süreçlerinden sorumlu İK Ülke Sorumlusu rolünü de üstleniyor.

Source link

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu