GenelKadınMagazin

Boşanmama 10 gün kaldı | Kadınlar Kulübü

İçinizin acıması normal değil mi? Sonuçta kaç seneniz iyi kötü bir evde geçmiş, insan anasına babasına bile eşiyle olduğundan daha yakın ve açık olmuyor, evlilik bitince böyle hissetmek gayet normal, bir süre sonra hiçbir şey hissedilmiyor merak etmeyin.

Selam hanımlar.. daha önce de burda birkaç kez konu açmıştım eşimden siddet hakaret küfür yüzünden boşanıyorum çok direndim ama olmadı en son da zaten üstüme saldırdı komşumuz kurtardı beni darp raporu aldım uzaklaştırma derken cok sancılı bir süreçten geçtim hala da geçiyorum . Öğretmenim gelirim güzel sayılır bir kızım var 3 yaşında suan annemlerle kalıyoruz ama ev bulup kendi düzenimizi kuracağız kızımla. Biraz önce eşim kızımızı aldı onu görünce içim acıdı ağlamamak icin zor tuttum kendimi bir de benim yanımda çocuğa şimdi ben seni ablalara götüreceğim kızım diyor kimse artık o ablalar saçma sapan sürekli fotoğraflar paylaşıyor evliyken ben fotoğraf koymayı sevmiyorum diyen adam yapıyor bunları giyinmiş süslenmiş parfüm sisesine düşmüş gelmiş çocuğu almaya . Bu adam mal paylaşımında da beni çok zorladı burnumdan getirdi onunla ilgili de konu açmıştım ama neden hala içim acıyor eve girdiğimden beri ağlıyorum nasıl geçecek bu acı ? Boşanmış hanımlar lütfen yardımcı olur musunuz başlarda çok iyiydim giderek kötülemeye başladım

 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-09-2021

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 161 gün kaldı.

Bu hafta içinde bebeğiniz hızlı ve tüm vücut olarak büyüdü. Mecvut yapı ve uzuvları genişledi ve daha gelişmiş hale geldi. Bebeğinizde yeni bir yapı oluşmadı. Bebeğinizdeki büyüme atağı, aynı şekilde sizde de gözleniyor. Meyve, sebze, tahıl, kepek gibi içinde yüksek miktarda lif içerin gıdalar tüketmek, kabızlık sorununuza yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. – Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın


Source link

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı