Ayakkabı ve ÇantaModa

D&G İlkbahar / Yaz 2012 Ayakkabıları

D&G’nin yeni sezon muhteşem ayakkabı modelleri için hazır mısınız? Hareketli bir dokunuş, capcanlı bir stil arıyorsanız D&G’nin 2012 modelleri tam size göre bir koleksiyon.

Canlı koyu tonlar, hareketli ve modern motiflerin bir araya geldiği D&G’nin yeni koleksiyonu ilkbaharda canlı bir stil oluşturmak isteyen moda severler için harika bir seçim. Sanıyorum ki daha önce hiç bu şekilde bir ayakkabı görmemiş veya giymemişsinizdir. Dolce & Gabbana ‘nın eşarp baskılı ve tasarımlı yeni ayakkabıları özellikle moda deyince aklına canlı renklerin ve hareketli bir dünyanın geldiği moda severler için harika bir koleksiyon oluşturuyor. Dolce & Gabbana ‘nın 2012 ilkbaharı için tasarladığı eşarp donanımlı ayakkabılar içinizdeki gençliği ortaya koymayı amaçlayan, mütevazi bir aksesuar olmaktan çok uzakta bir stili temsil ediyor diyebiliriz. 2012 yılının ilkbahar ve yaz aylarında sokaklarda sıklıkla görebileceğimiz D&G 2012 ayakkabılarında gözü pek, cesur tonlar, derleme temalar ve modern çingene motifleri koleksiyonda açıkça vurgulanmış.

Dolce-Gabbana-ilkbahar-2012-ayakkabi

Dolce-Gabbana-ilkbahar-2012-ayakkabi

D&G’nin yeni koleksiyonu renkli çizgiler, çiçek desenli baskılar, altın, gümüş ve diğer madeni para sembolleriyle donanmış tasarımlar ve iddialı renk kontrastları eminim ki hemen hemen tüm moda tasarımcılarının ve sizlerin dikkatini saniyeler içinde çekecektir. Ayrıca bu koleksiyon öyle gösteriyor ki, yeni sezonda en çok tercih edilecek olan ayakkabılar yüksek topuklu veya büyük takozlu ayakkabılar olacak.

Dolce-Gabbana-ilkbahar-2012-ayakkabi

Dolce-Gabbana-ilkbahar-2012-ayakkabi

D&G markasının tasarımlarında gençlere özgü albenisinin özellikle dinamik desenlerin, konforlu, rahat dokuların kombine edildiği bu koleksiyonda çok daha öne çıktığını söyleyebiliriz.  Bu koleksiyonda ortaya çıkan canlılık ve dinamizm havasının orta yaş üzeri bayanlara özgü olmadığını, daha çok kadınsı görünümüne özen gösteren tüm genç ve orta yaşa yakın bayanlar için daha uygun olduğu kanaatindeyim.

D&G, bu koleksiyonda ayakkabıları çok karmaşıklıktan uzak tutmak için desenlerin dokumasını asgari düzeyde tutmuş. Ancak aşırı desen çeşitliliği kullanmamaya çalışsa da motifler bir alaca dokuma atmosferi doğurmuş.  Altın renginin fonksiyonel olarak kullanıldığı koleksiyonda parlak kırmızı, koyu sarı, turuncu, derin mavi, bej, pembe, yeşil ve mor renkler duygu yoğunluğunu anlatabilmek üzere ustaca harmanlanmış. Şal desenli baskılar D&G ‘nin bu koleksiyonuna kesinlikle benzersiz bir ayakkabı koleksiyonu özelliği ayrıcalığı tanımış.

Dolce-Gabbana-ilkbahar-2012-ayakkabi

//


Source link

Başa dön tuşu