GenelKadınMagazin

Düğün günü regl yardım | Kadınlar Kulübü

İyi akşamlar hanımlar malum bir sıkıntım var. Cumartesi günü düğünüm var ve ben muhtemelen yarın cuma günü regl olcam. Ve ertesi günü çok yoğun geçiyor. Normalde saat başı wc giderim. Şimdi kocaman gelinlikle naparım diye kara kara düşünüyorum. Normal kendi günümde olabilseydim sorun yoktu ama stresten gecikti sanırım bilseydim böyle olacağını geciktirici falan alırdım düğünüde atlatırdım. Şimdi yarın olmak üzereyken ilaç alsam fayda eder mi yoksa çok mu geç kaldım. Veyada bez falan mı bağlasam artık önereceğiniz bir bez marka vs var mı çok çaresiz kaldım wc girsem bile ped nasıl değiştiririm bilmiyorum gelinlikle. oldu diyelim bir saat sonra bir daha gitmem gerekcek. bana bir akıl verin ne olur.

Öncelikle tebrik ederim
Stres yapmayın bunun için kullanabileceğiniz ilaç var tabiki primolutdu sanırım eczanıza yada mümkünse doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz gecikmiş sayılmazsınız ben adetliyken kullanmıştım ilk iki içmemde kesmişti

 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-11-2021

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 161 gün kaldı.

Bu hafta içinde bebeğiniz hızlı ve tüm vücut olarak büyüdü. Mecvut yapı ve uzuvları genişledi ve daha gelişmiş hale geldi. Bebeğinizde yeni bir yapı oluşmadı. Bebeğinizdeki büyüme atağı, aynı şekilde sizde de gözleniyor. Meyve, sebze, tahıl, kepek gibi içinde yüksek miktarda lif içerin gıdalar tüketmek, kabızlık sorununuza yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. – Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın


Source link

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı