GenelKadınMagazin

Emla muadili jetex krem | Kadınlar Kulübü

Kızlar uzun zaman oldu bu başlığı açmak istiyordum, dün yeniden kullanıp “Allah razı olsun seni icad edene” deyip şükürümü ettikten sonra bunu sizinle de paylaşmayı kendime bir borç bilirim Emla’nin fiyatları uçmuşken alternatif bir şeyler arıyordum, burada mı ekşide mi bilmiyorum bir yerde görüp bir koşu eczaneye gittim. Eczacı kıza sordum o da kullanmış, dedi emla’dan tek farkı fiyatı. 15 ml olanını 75 liraya aldım sanırım, bu da çok ucuz değil elbette ama kesinlikle parasına değer.

Ben ki ömrü hayatında genital bölgesine jilet dışında bir şey sürmemiş (bir kez emla ile üst kısım denemem olmuştu) kökleri artık tüm vücuda nüfus etmiş, dışarı çıkarması mümkün olmayan sert kıllı bir bireyken dedim artık denemem lazım bu jiletin bir sonu olmalı. Aslında lazer düşünüyordum ama bir arkadaşım çektiği acıdan ve uzun süreli olmasından vs yakınıyordu, bana da acil bir çözüm lazımdı tatile gidiyordum. Neyse velhasıl aldım bunu aynı emla gibi jelatinle sardım önlü arkalı kendimi bir güzel paket yaptım:KK53: üstüne de iki tane külot ve eşofman giydim ki iyice hava çıkışını önleyeyim. Püf noktası buymuş. Ama bu ilk yaptığımda pms haftasıydi istediğim uyuşma olmadı. Meğer böyle şeyleri regl zamanı ya da öncesi kullanmamak gerekiyormuş. Regl bitince yapmak lazımmış buna rağmen kısmen acılı da olsa tüm genitali bir hırsla bitirdim. Kremin de yarısını kullandım.

2.sefer daha bilinçli davranıp regl sonrası dönem kullandım ve sıfır acı😍 Ayrıca belirtmek isterim ki bu 2 epilasyon işlemini de epilator ile yaptım. Bir arkadaşa söyledim hatta sen sadist misin mazoşist misin epilatorle genitali nasil aldın diye şoka girdi:KK45: düşünün yani öyle bir uyusmak. Ic dış her yeri hallettim. 🥰

Yalnızca iki kullanım sonrası belgrad olan bölge bildiğin kuraklık araziye döndü. 3 aydan fazla oldu, o günden beri sadece ameliyat eldiveni ile alıyorum o da ayrı bir mucizeymis ilk kimin aklına geldiyse Allah razı olsun. Epilator ile alınca günlerce kızarıklik geçmiyordu, ağda zsten asla beceremiyorum yapış yapış ama eldiven gerçekten süper bi yöntem tek sıkıntı biraz uzamasını beklemek oluyor ama aşırı seyreldi inanılmaz memnunum. Dipnot: 2. kullanımdan sonra eldivenle aldığımda uyuşturmadim, jetex’i sadece 2 kez kullandım.

Emla’ya o kadar para vermek yerine mutlaka jetex’e şans verin, 2 seferden sonra zaten kökleriniz incelecek ve jetex’e de ihtiyacınız kalmayacak. Aynı şekilde lazer öncesi de kullanabilirsiniz. Epilasyon sonrası tüy azaltıcı yöntem paylaşmak isteyenlerin de önerilerini bekliyorum. Sağlıcakla kalın:KK19:


Source link

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı