GenelKadınMagazin

Erkek arkadaşım var diye bana o.rospu diyor.

Merhaba hanımlar…Hiç iyi değilim artık çok doldum anlatacak kimse yoktu o yüzden buraya anlatmak istedim..
Ben üni 2 ye gidiyorum.Kardeşlerim benden küçük biri lise 3 biri 8 biri 6..Küçükler ama dilleri de pabuç gibi….Artık bıktım.
Nedenlerine geliyorum.
Benim bir erkek arkadaşım var ve kardeşlerim sürekli erkek arkadaşım var diye bana o.rospu,namussuz,ayran gönüllü gibi hiç ağza yakışmayan kelimeler kullanıyorlar.Her kavga ettiğimizde beni bununla vuruyorlar.Anneme şikayet etsem de faydası olmuyorlar.Yinede bu şekilde erkek arkadaşım var diye vurmaktan vazgeçmiyorlar. Ben senden daha güzelim diyor(lise 3) olan kardeşim.
Bugün başımdan geçeni söylemek istiyorum.
Taşınacağız o yüzden annem iş yapıyordu benimde yetiştirmem gereken doküman ödevim var bayağı ağır bir ödev anneme yardımcı olamadım.Kardeşlerim yardımcı oldu.Ben de sonlara doğru anneme yardımcı oldum.Yine de bir şeylere yardım ettim.Bu arada ben evde her zaman bulaşığı makineye dizen mutfağı toplayan biriyim.Mutfak toplama işi genelde bendedir.Buna rağmen kardeşim(lise 3) bugün akşam masayı toplamadım diye bana “O.rospu,namussuz” gibi çirkin kelimeler söyledi ve bunu sürekli yapıyorlar.
Bu arada bana ayran gönüllü demesinin sebebi önceden konuştuğum biri oldu ve hala “daldan dala kondun” gibi cümleler kullanıyor.
Artık uyarmaktan,anneme şikayet etmekten çok yoruldum.Lise 3 e giden kardeşim biraz geri kafalı…Bir kızın erkek arkadaşı olamazmış gibi bakıyor olaya bunun sebebi de BABAM.
Ailem maalesef böyle..
Bu arada annem ilişkimi onaylıyor ve saygı duyuyor.Bugüne kadar asla kötü konuşmadı ama kardeşlerim benim erkek arkadaşım olamazmış gibi davranıyorlar..Bu durumda benim canımı artık çok yakıyor.
Siz olsaydınız “o.rospu,namussuz” gibi kelimeler karşısında nasıl davranırdınız? Napardınız?
Artık çok yoruldum,bıktım…..


Source link

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı