GenelKadınMagazin

Erkeklerin Cinsel Uyarılma Noktaları | Kadınlar Kulübü

Dudaklar, göğüs ve kalça…Erkeklerin baştan çıktığı ve aşırı etkilendiği kadın uzuvları başlıca 3 unsurdan oluşur. Erkek mentalitesi; dudaklar öpülmek için, göğüsler emilmek ve okşanmak için, popo ise cinsel uyarının en sembolik organıdır.

Bu bahsettiğimiz uzuvlar tamamen cinsellik odaklıdır. Ön plana aşırı çıkardığınızda erkek zihninde sadece cinsel obje olarak yer alırsınız.

Erkeklerde Aşk Uyandıran Noktalar

Gözler, gülücük ve saçlar…

Erkeklerin kalp ritmini değiştiren, göz bebeğinden kalbine sızabilen ve aşksı düşüncelerin zeminini hazırlayan 3 unsurdur. Modernliği bir kenara bırakan, kadının en şahane özelliği, güzelliği saçlarındadır. Ve her kadına uzun saç, muhteşem yakışır.

Yapaylık, erkeklerin en hoşlanmadığı uzuv ve özelliktir. Estetik merakınız var ise lütfen abartmayın. Cinsel birliktelikte göğüsler en önemli noktalardır. Kıyafetler içerisinde silikonlu göğüsler cezbedici olabilir. Fakat seks sırasında özgürce dokunup, sevişilmediği sürece yüzeysel bir cazibe verir.

Bakışlarda, davranışlarda, gülüşünüzde tamamen doğal olmanız sadece partnerinizin ya da erkeklerin size tutkun olmasına değil, kendinizin de varlığınıza aşık olmasına olanak sunar.

Hedefiniz ne ise her iki 3’lüden birini ön plana çıkararak başarıya ulaşabilirsiniz. Hepsinde doyurgan ve şanslı olan kadınlar ise vazgeçilmez niteliktedir. İlişkilerde unutulmaması gereken ise kendiniz olmanızdır. Karşıdaki kişi zaten sizi, siz olduğunuz için istiyor, beğeniyor ya da seviyor. Daha çok hoşlanması için farklı şeyler yapmayın. Olduğunuz gibi şahanesiniz zaten.


Source link

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı