GenelKadınMagazin

Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Merhaba kızlar, Böyle bir başlık açmak istedim benim gibi hala hiç eş adayı olmayan ve evlenmeyi çok isteyen doğru insanı arayan herkesi bu başlığa girmelerini ve listeye katılmalarını rica ediyorum..Biliyorsunuz Salat-ı Tefriciye çok güçlü bir salavat ve dileklerin kabul olmasını sağlıyor Allahın izniyle.

10 kişilik bir liste oluşturabilirsek kişi başı 444 çeksek toplamda 4440 yapıyo…kalan 4 ü de kimin için çekiliyosa o kişi okur.. Ne dersiniz… Günlük belki 444 çekmek zor olur 3 günde bir kişinin duasını yaparız…

Adet çok önemli ne bir eksik ne bir fazla olmaması lazım… Katılımlarınızı bekliyorum kızlar…

Tefriciye duasınıda ekliyorum hemen

Duânın Türkçe Okunuşu:

“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

Duânın Mânâsı:
“Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed’e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz.
O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir.
Maksatlara O’nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O’nun hürmetine elde edilir.
O’nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir,
Allah’ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et.”

Katılım Listesi :

1) mavigece07
2 sevila34
3

bende tefriciye çekerim diyen herkes kendini eklesin lütfen :21::21::21::21:


Source link

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı