GenelKadınMagazin

İkili testte free Beta hcg si yüksek çıkanlar!!!

Hiç canını sıkma ikili test bi tani testi değil sadece ihtimal verir, seninle ayni sartlardaki 75 kadından sadece 1inin bebegi rahatsiz olarak dünyaya gelmiş. Aslına bakarsan hepimiz icin bu ihtimaller var cevremize dünyaya baksak günümüz şartlarında 75 te 1 bile cok yüksek bir ihtimal değil. Rakamlara aldanma ense kalınlığı neydi? Burun kemiği görüldü mü?

Ense 1.3 burun kemiğide var. Çok sağol bende öyle kendimi rahatlatmaya çalışıyorum ama Benim oranı yükselten sıkıntı olan şey beta imiş gerçekten te yüksek. Başka bir dr bakıp bu yüksek betaya bir bulgu gözükmesi gerekirdi dedi çok şükür usg de herşey iyi. Ama illa nipty test yapmamı söylediler onu yaptırdım bekliyorum

 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-10-2021

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 192 gün kaldı.

Bebeğinizin karaciğeri artık safra üretiyor. Önümüzdeki üç gün içinde, ses telleri bebeğinizin boğazında/gırtlağında oluşacaktır. Bebeğiniz ses çıkaramayacak, ağlayamayacaktır çünkü ses hava içinde yayılabilir sıvı içinde değil. Hamilelik, kadınları mesane eneksiyonlarına daha yatkın kılar. İdrar mesanede daha uzun süre kaldığından bakterilerin çoğalması ihtimali yükselecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. – Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın


Source link

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı