GenelKadınMagazin

İsveç diyeti, aralıklı oruç ve Keto günlüğü

Şimdi gelelim bu diyeti nasıl yapacağımıza:) normal isveç diyeti değil de şu modifiye olanı bir yazalım!

neleri neden farklı yapıyorum ve acep sonuç ne olacak ???

1) isveç diyeti özü itibariyle sabah 1 şekerli bir kahve ile başlıyor. Bugün moda ise Keto friendly Bulletproof kahve ile güne başlamak.

Temelde çok çok çok büyük bir fark yok! Biri şeker biri yağ vs ama arkadaş sağdan say soldan say 1 küp şeker kaç kalori amk ?

Ben tövbe sade içemem o yüzden az süt de atıyorum.

2) incelediğim kadarıyla isveç diyeti etrafında bir myth yaratılmış, bana kalsa popişten uydurma bir durum. Yok metabolizmayı değiştirir yok 2 yıl kilo almıyon, yok orada yazanı birebir uygulaman lazım yoksa işe yaramıo filan …

bak bunlar bana başka bir şeyi hatırlattı!
Ketosis

teorim odur ki; bu diyet çok fena biçimde ketoya ve IFe benziyor. Uzun açlık dönemi var çünkü kahvedeki şeker dışında bozan bir şey yok!

Listede yazanların dışına çıksan ne yiyeceksin? Bak bakalım 200 gram biftek ve salatan varsa yanına ne yicen?? Ekmek alcan, pilav alcan, makarna alcan vs yani karbonhidrat alıcan! E onu alınca baya baya ketosis bitti demektir! ( tam giriyor musun emin değilim yediğin bir iki parça meyve ve küp şeker nedeniyle ama )

bir şekil seni durdurmaya çalışıyor çünkü hayvan gibi yağ ve protein yüksek bir beslenme var elinde! Üstüne ekmek kaçırırsan kilo bile alırsın

 


Source link

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı