Haftanın KombiniModa

Kate Middleton ve Zarif Stili


Kararsız ve yağmurlu havaların en iyi tamamlayıcısı olan trençkotlar, her tarza ve her yaşa uygun olmasıyla da alternatiflerine fark atıyor. Giydiğiniz kumaş bir pantolon ve beyaz gömlekle ne kadar iyi görünüyorsa, skinny bir jean pantolon ve salaş bir bluzla da o kadar iyi görünüyor.

Zarif, sade ve her daim elegan stiliyle milyonların takip ettiği Cambridge Düşesi Kate Middleton’da, trençkottan vazgeçemiyor. Eteklerinin ve elbiselerinin üzerine giymeyi tercih ettiği trençkotuyla oldukça hoş görünüyor.

Eğer sizin hala bir trençkotunuz yoksa hemen alışverişe çıkın. Zor anlarınızda kurtarıcı görevini üstlenen trençkotları satın alırken uzun yıllar giyebileceğiniz kalitede olmasına özen gösterin. Bir trençkotun modası asla geçmez.  Farklı boylarda alternatiflere sahip trençkotlardan en ideali dizinizden biraz yukarıda olanlarıdır. Böylelikle hem etek, hem elbise hem de pantolonlarla çok rahat kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda farklı renk alternatiflerine de sahip olan trençkotların içerisinde en çok tercih edilen renkler bej ve camel tonlarıdır. Eğer birden fazla alma şansınız varsa bir tane de koyu renk edinebilirsiniz. Böylelikle giyim konusunda da daha fazla seçeneğe sahip olursunuz.

Gündüz ya da akşam fark etmez, siyah bir çorap, siyah bir elbise, siyah stilettolar ve küçük bir el çantası ile istediğiniz her yere gidebilirsiniz. Hem çok şık hem de zarif görünmeniz de cabası. Stilinizi küçük ve taşlı aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Kate Middleton gibi sadelikten hoşlanıyorsanız birkaç allık dokunuşu sizi etkileyici kılmaya yetecektir…

Source link

Başa dön tuşu