GenelKadınMagazin

Kız arkadaşım napmaya çalışıyor, ne yapmalıyım lütfen bakın.

Öncelikle atılacağımı biliyorum ama karşı cinsin tavsiyelerine ihtiyacım var. Bir şeyler yazın sonra banlayın bari. Artık napacağımı bilmiyorum intihar düşünceleri gelip gidiyor.Mesele kız arkadaşım.

Arkadaşlar, 2,5 senelik kız arkadaşım beni kullanıyormuş. Son 6 aydır kavga eksik olmazdı. Çok kötüydü ama ne olursa olsun hiçbir zaman başkasını düşünmeyiz diyordum. Kavgalar rutine binmişti ama aklımdan ondan başkası geçmiyordu. Bir yandan da bana seni seviyorum gibi mesajlar atmaya devam ediyordu çünkü. Küs bile olsak iletişimi koparmazdı, sürekli bir ümidim vardı.

En son bana evdeyim, yalnızım gibi şeyler yazdığında tanımadığım 4 adamla yemeğe gittiğini tesadüfen instagramdaki bir fotoğraftan gördüm. Sonra nasıl böyle bir şey yaparsın, duygularımı kullanmışsın dediğimde, “zaten ayrıydık” dedi. Başımdan aşağı kaynar sular döküldü, öfkeden deliye döndüm. Sonra bana yazmaya devam etti. Bana yazarken meğer buluşmaya da devam etmiş onlarla. Sonra bir kez daha gizli gizli bakarken fotoğrafını yakaladım. Ne bu dedim, e ayrıyız dedi.

Sonra iş iyice ayyuka çıktı, sürekli benim görebileceğim yerlere benim sinirleneceğim şeyler yazmaya devam ediyor. Ben bu kıza kalpsiz misin, neden böyle yapıyorsun, başkası varsa beni bırak dedim. Ama hala düşmanıymışım gibi bana psikolojik tahrik uyguluyor. Gerçekten ne kadar öfkeli olduğumu bilemezsiniz, bir yandan aldatılıp kandırılmışım, öte yandan bu süreç devam ediyor ve bir gram vicdan azabı çekmediği gibi gözüme gözüme sokmaya çalışıyor.

Sizce ne yapmalıyım, gerçekten öfke ile hırs ile hareket ediyorum, kendimi asla zapt edemiyorum. Sakinleşemiyorum. Bu kız madem başkası var, neden hala benim gözüme gözüme sokma çabasında? Bunun amacı ne olabilir? Sürekli kötü düşüncelere kapılıyorum, psikolojim iyi değil artık. 2,5 senedir her şeyimi ona adamıştım. İlk defa birileri girdi hayatına ve beni bırakması bir oldu. Bu mu arkadaşlar aşk, bana notlar yazmış gözüm senden başkasını göremez, nolur ömür boyu beraber olalım diye. Eski notlara bakıp ne noktadan beridir kandırılıyorum anlamaya çalışıyorum. Çok kırgınım, çok öfkeliyim, lütfen yardım edin.


Source link

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı