GenelKadınMagazin

Komşu gürültüsünden usananlar | Kadınlar Kulübü

Günaydın herkese,
Öncelikle şunu belirteyim ben çoluk çocuk gürültüsünden değil koca koca adamın yatak odasında telefonla sabahın köründe veya gecenin bir yarısı öküz gibi bağırmasından rahatsızım..
Bazısı rahatsızsqn müstakil eve çık diyecek ondan en sonda söyleyeceğimi en başta söylemek istedim
İnsanız evimizde çocuk da olur kavga da olur neşe de tonumuza dikkat ettiğimiz sürece ya da vakte..
Mühim değil benim için bunların hiçbiri.Ama bir komşum var ki düşman başına sabahın 7-8 i gibi telefonlar gelir başlar konuşmaya (yatak odalarımız bitişik) hiç kapıya gitmedim ama geçen yıl eşiyle parkta tanıştık bana “hakkınızı helal edin sizi çok rahatsız ediyoruz değil mi?” Demişti de ben oğluyla aralarındaki kavgaya odaklandım ve “olur öyle şeyler” demiştim
(O aralar ergen oğluyla çok kavga ediyordu)

Neyse şimdi bu telefon görüşmeleri için hiç gitmedim yani gitsem de adam telefonuma karışamazsınız der ya da başkası duyar ve telefon görüşmelerine kadar karışıyor falan der diye duruyorum

Ama inanın olacak gibi de değil böyle bi ses tonu birkaç varlıkta var..

Neyse bu sabah yine aynı sesle uyandım ve evin Wi-Fi modem adını değiştirdim belki görürler ve üstlerine alınırlar falan diye.
Konumun adı ile aynı.

Çok etkili bi yöntem değil hatta belki hiç değil ama ne yapabilirim bilmiyorum.
Ergen oğullarıyla sürekli kavga eden anlayışsız tuhaf insanlar başkasına karşı Nasıl anlayış gösterir bilmiyorum yani gitsem de etkisi olmayacak biliyorum..

Not:kulak tıkacı da sipariş ettim bu sabah bakalım onlar gelirse rahat ederim inşallah

(umarım kimse sen farklı odada uyu demez 😁 benim uyku alanım orası,başka bir komşum böyle bi yöntem sunmuştu da normalmiş gibi)


Source link

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı