GenelKadınMagazin

Labioplasti Ameliyatım | Kadınlar Kulübü

Selam herkese, bu yazıyı konu ile ilgili deneyimim paylaşmak için yazıyorum. Sitede okuduklarım (burası ve bir tane daha, oraya da kopyaladım aynı yazıyı) bana çok yardımcı oldu. Benim durumumda olan başka kadınların da var olduğunu düşünerek yaşadıklarımı anlatmak istedim. Umarım bir faydası olur.Benim sorunum kıyafet ve daha çok cinsel ilişki sırasında yaşadıklarımdı. Estetik işlemler için gittiğim bir cerrah var önce onunla konuştum. Muayene etti ve müdahale edilmesi gerektiğini söyledi. Ancak görüşmeden çıktığımda ona bu işlemi yaptırmayı istemedim. Muayenesi üstün körüydü, bir de o doktor daha çok karın germe meme vs yapıyor.

Özgür Kartal ismini burada gördüm. İyi ki de araştırmışım. Bahseden arkadaşlara teşekkür ederim. 2 hafta kadar önce randevu alıp gittim. Uzun uzun anlatıyor ve sonra muayene ediyor. Burada detayına girmeyeceğim zaten her yerde yazılı. Gerek asistanları gerekse kendisi son derece ilgili. Anlatım sırasında o kadar detaya girmek ve fotoğraf görmek biraz garipti, öte yandan rahatlamam için çok işe yaradığını söyleyebilirim. Ben bu konuyu daha önce kimseyle konuşmadım, o yüzden yadırgadım biraz ama iyi ki de o görüşme yapılmış çünkü bende sonrası için rahatlatıcı bir etkisi oldu. İstediğim gibi konuşabildim. Özgür hoca gerçekten deneyimli ve ne yaptığını çok iyi biliyor. Reklam yaptığımı söyleyenler çıkacaktır, sanırım burada o şekilde yazan insanlar varmış. Neyse ben kendimi biliyorum 🙂

Ameliyatım 26 Mart günü oldu. Ben Ataşehir Memorial ı tercih ettim. Başka hastaneler de var ancak eğer imkanınız varsa oraya gidin derim. Refakatçim yoktu ancak çalışanların ilgisi gerçekten çok iyiydi. O yüzden kendimi hiç yalnız hissetmedim. Bir de odada akıllı TV var, netflix vs vakit geçirebilirsiniz. Sıkılmadım yani. Tek eksiğim el kremiydi, zırt pırt yıkadığım için çok kurudu. Yanınıza mutlaka alın.

Benimki tip üçtü. Ameliyat da 3,5 saat kadar sürdü. Anesteziyi sevmiyorum, daha önce de ameliyat oldum. Boğaz çok kötü oluyor çıkınca. Onun dışında ağrım sızım yoktu. Gece kaldım. Görüntü beni çok etkiledi. Güzel bulacağım gerçekten hiç aklıma gelmezdi. Bilsem bu kadar sene beklemezdim  Özgür bey işinin ehli ve gerçekten son derece ilgili bir doktor, bunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Neler yaşanabileceğini biliyor ve sizi her konuda yönlendiriyor. Hiç çekinmeden gidebilirsiniz. Ona ne kadar teşekkür etsem az.

Bugün eve geldim. Buz krem vs yapıyorum. Oturmak istemiyorum, ağrı yok ama huzursuz edici bir his var. Yakında geçer diye tahmin ediyorum. Haftaya kontrolüm var. Yine yazarım, benim için de bir tür anı defteri olur burası sorularınız olursa kendi deneyimim etrafında cevaplamaya çalışırım. Özetle, ihtiyacınız varsa yaptırın derim. Doktorunuzu iyi araştırın. Hakkında olumlu şeyler yazılan başka doktorlar da var mutlaka gidin görüşün. Herkesin ekonomik durumu farklı tabii ama elinizden geldiğince iyi bir yerde yaptırmaya çalışın.

Umarım ilerleyen haftalarda da her şey yolunda gider. Güncellerim burayı. Sevgiler.


Source link

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı