GenelKadınMagazin

Miyom ameliyatı ve tüp bebek

Slm,37 yaşındayım . Yaklaşık 1 ay önce tüp bebek tedavisine başladım. Bugün 1 yumurtam havuzda. Anlaşılan o ki çok uzun bir süreç beni bekliyor. Çünkü bir de 6 cm boyutunda miyomum var. Önümüzdeki haftalarda ameliyat olucam. Ve sonrasında tekrar yumurta toplanacak. Benim gibi ameliyat geçirip tüp bebek tecrübesi olanlar var mi?

Ben varım 2018 ocakta açık miyom ameliyatı oldum basket topu kadar büyük ve yapışık yanında biraz küçük miyom artı 5 tane orta boy anlıcan yer yoktu rahimde 6 ay bekledim 8 ay kadar dogal bekledik ama miyomlar tekrar olusunca tup bebege gectik sonra ilk denemede tuttu ama 16 haftalıkken düşük yasadım stres sebebi şimdi üçüncü denemeye hazırlanıyorum ikincide tutmadı

 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-07-2021

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 96 gün kaldı.

Bebeğiniz erkekse, önümüzdeki üç ay içinde bebeğinizin testisleri testis torbasına inecektir. Bebeğinizin gözleri bugünlerde açılmaya başlayacak. Diğer kültürlerde doğum: Filipinlerde, plasentanın bebeğin kardeşi olduğu düşünülür ve gelenek olarak evin altına gömülür daha sonra plesantanın ruhunun gökyüzüne dönceğine inanırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. – Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın


Source link

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı