Dekorasyon

Modapedia Online Moda Alışveriş Mağazası Açıldı!Online alışveriş dünyasındaki yeni moda ile tanıştınız mı? İnternetten  alıuşverişinizin yeni adresi Modapedia online mağaza hizmetine başladı! Mağazamıza www.modapedia.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Geçmişteki deneyimlerimiz ve Modapedia.com ‘un faaliyetleri sürecinde edindiğimiz bilgi birikimini kullanarak, yurtiçi ve yurtdışında trend olan herşeyi takip ederek moda, dekorasyon, giyim, aksesuar, saat ve çanta gibi, bayanların ilgi odağında olan ürünleri keşfetmeye başladık. Modapedia.com ‘da şu anda blog bölümümüzde halen yazmaya devam eden blog yazarlarımızla moda dünyasındaki bir çok haberi, bilgiyi ve trend ürünleri sizlerle paylaştık. 2012 sonu itibariyle Modapedia ‘yı bilgi birikimimiz, arzumuz ve deneyimlerimizle büyük bir alışveriş kulübü ve portalı platformu haline getirirek yeni yayın hayatına başladık.

Uzun zamanlar modayı siz değerli ziyaretçilerimize ulaştırdık. Trend olan herşeyi erişebilir kılarak ziyaretçilerimiz için en yeni ürünleri ulaştırdık. Bugün ise trend ve/veya beğenilen ürünleri sizlere ulaştırıyoruz.

Modapedia.com’da satılan ürünlerin seçimi aşamasında özenle davranıyor ve müşteri merkezli bir alışveriş anlayışıyla çalışıyoruz. Bu bağlamda,Modapedia olarak siz değerli ziyaretçilerimize en iyi müşteri deneyimini yaşatmayı bir hizmet anlayışı olarak benimiş bulıunuyor ve bu anlayışla çalışıyoruz.

Modapedia’da ile alışveriş deneyimi bir başkadır.

Ziyaretçilerimizle her zaman içiçe olduk. Portal altyapımız aracılığıyla hergün okurlarımıza sunduğumuz içerikler sayesinde ziyaretçilerimizle konuştuk, değerlendirdik ve fikir alışverişi yaptık. Zaman zaman biz size önerdik, bazen de siz bize… Bu süreçte Modapedia olarak eğilimlerinizi, arzularınızı ve seçimlerinizi gördük ve anladık. İşte bu bilgilerin yolumuza tuttuğu ışıkla Modapedia’nın alışveriş sistemini oluşturarak e-ticaret hayatını başlattık.

Alışveriş sistemimizi en yalın halde sizlere sunup, ürün seçiminde ise yine sizlerin bizlere tuttuğu ışık ile hareket ettik. Satıın alırken endişe etmeyeceğiniz, satın aldıktan sonra da yeniden bizimle alışveriş yapmak isteyeceğiniz ürünler seçmek için çalıştık ve çalışıyoruz.

Hepinizin diğerlerinden faklı kişiler olduğunuzu, farklı tarzlara sahip olduğunuzu ve farklı tercihleriniz  olabileceğini biliyoruz. Tarzınıza uygun bir aksesuar, çanta, ayakkabı veya bir giysiyle karşılaştığınızda ne kadar heyacanlandığınızı biliyor ve anlıyoruz. Heyacanınızı mutluluğa dönüştürmek için Modapedia olarak biz detarzınıza uygun formlarda alışveriş seçenekleri sunuyoruz.

Sizi Modapedia’ya, güven ve mutluluğa dayanan farklı bir alışveriş deneyimi yaşamaya davet ediyoruz.

Keyifli alışverişler dileriz.

Mağazamıza www.modapedia.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Source link

Başa dön tuşu