GenelKadınMagazin

Polikistik over sendromu olup adet gecikmesiyle hamile kalan varmı??

Merhaba kızlar. Benim polikistik over sendromum var. Geçen sene 5.5 aylıkken rahim ağzı yetmezliği ile bebeğimi kaybettim.Doğumdan önce düzensiz olan reglim doğum sonrası düzene girdi. Ve ilk defa bu ay 9. Günüm geçti daha regl olmadım. Ayrıca 2-3 gündür kahverengi leke görüyorum öyle çok değil. İdrara çok çıktım. Halsizlik uyku hali yorgunluk var. Mide bulantılarım ve ekşimesi de oluyor. Karnımın üstüne yatmak istiyorum ama yatamıyorum hemen ağrıyor baş dönmelerimde oluyor. Şüpheliyim.Doktora randevum 15 Haziranda bende bekleyemedim sizlere sormak istedim sadece korkum kahverengi leke sorununu ilk haftalarda ne yoğunlukla ve sıklıkla yaşadınız?? Paylaşırsanız seviniririm..

belırtılerınız psıkolojıkte olabılır hamılelıkten de kaynaklanabılır tam olarak bılemeyız ıdrar testı alıp yapsanız cıkar gecıkme bayagı olmuş çünkü.Benım kahverengı akıntım her oldugunda gebeyım sandım ama meger adet başlamadan once gelen 1-2 gunluk lekenmelerımmıs gebe oldugum zaman hıc lekelenmem olmadı.Ama başka arkadasta olmustu herkeste farklı

 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-06-2021

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 19 gün kaldı.

Bebeğinizin bağırsaklarında bulunan mekonyum (ilk dışkı) genelde doğumdan sonra vücudun dışına atılır, fakat bazen, doğum geciktiği durumlarda bu doğumdan önce yani bebek anne karnındayken olabilir. Bu ikinci durumda dışkı maddesi amniyotik sıvı içinde bulunacaktır. Ekstra bir enerjiye sahip olduğunuzu düşünüyorsanız bu enerjiyi kullanmak yerine doğumunuz için saklayınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. – Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın


Source link

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı