GenelKadınMagazin

Psikolojik yiyici | Kadınlar Kulübü

Merhaba sorun yaşantım.
Eşim ekonomik siddet uyguluyor. 2 senedir sana çalış diyorum atan diyorum diye ayri baskı uyguluyor. Baskı oldukca strese giriyorum. Derslerimi izlemek için internete ihtiyacım oluyor eve internet bağlatmıyor. Dört duvar arasında kendi çabamla çalışıyorum, ev isi yapıyorum. Eşim para lafı yaptıkca da yiyorum. Duba gibi oldum. Kendimi nasıl engelleyeceğim bilmiyorum. Eşime kızınca yemek yiyorum. Kavga edince yemek yiyorum. Özellikle kendimi mutlu etmek için yemeğe sarıldığımı farkettim. Ne yapmam gerek bana yardımcı olur musunuz?

Eş eş değil mübarek kaynana tövbe tövbe ekonomik durumunuz nasıl bilmiyorum ama size uyguladığı psikolojik baskıyı umursamayın bence yeme alışkanlığınıza gelince limonlu ve tarçınlı su için toksin attıracaktır ve lütfen kendinize iyi bakın

 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-08-2021

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 206 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin derisi kalınlaşmaya ve daha az şeffaf olmaya başlayacaktır. Su, vitamin, elektrolitler(sodyum, potasyum ve klorür gibi mineraller) ve diğer mineraller bebeğinizin kan oluşumu ve büyümesi için gerekli ve çok önemlidirler. Ayrıca bunlar vücudun çeşitli olayları sürdürebilmesi için de gerekli ve önemlidir. Bugün bebeğinizin yüzü iyice şekillendi.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. – Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın


Source link

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı