Haftanın KombiniModa

Renklerin Cazibesi – Blogger “Annawii” Stili


Bu hafta kombin bölümünde, bir stili ağırlamayı düşündüm. Kendine has tarzı ile takipçilerini arttırmayı başaran blogger Annawii, bugün kombinemize ilham kaynağı olmaktan kaçamadı… İnce ve uzun silueti, güneşi anımsatan sarı saçları ile ne giyse yakışır diyebileceklerimizden. Eğer onu ve tarzını kendinize yakın buluyorsanız, inceleme sırası sizde.

Alışılagelmiş koyu renkli pantolonların yanında canlı renklerde pantolonları giymek, gözünüze çok iddialı görünebilir. Fakat fark edilebilir bir tarz yaratmak ve pozitif enerji yaymak için birebirdir. Belki kırmızı, pembe ya da turuncu gibi renklere yaklaşmıyor olabilirsiniz ama mavi rengin hakkını fazlasıyla verebilirsiniz. Dingin ve karakter sahibi bir renk olma yolunda ilerleyen mavi, birçok tonunu bize sevdirmeye devam ediyor.

Sigarette formlarda hafif yüksel bele sahip bir pantolon sizi olduğunuzdan daha fit ve hoş göstermeye yetecektir. Eğer bacak boyunuz uzunsa pantolonunuzun paçalarını küçük bir hareketle kıvırabilirsiniz. Bu görünüm, dikkati ayakkabılarınızın üzerine çekecektir.

Seçeceğiniz üst pantolonunuzdan tamamen farklı bir renkte olmalı. Siyah, beyaz gibi klasik renklerin modası hiçbir zaman geçmez ama artık biraz farklılığa ve renge ihtiyacınız var. Baharı hatırlatan şeftali ya da somon tonları, bu aylar için idealdir. Sakın gömleğinizi pantolonunuzun içine sokmayı unutmayın, aksi takdirde gövdeniz uzun bacaklarınız ve boyunuz kısa görünür.

Böyle bir kombinin altına seçeceğiniz ayakkabı mutlaka yüksek topuklu olmalı. Zaten kadınların vazgeçemediği tek aksesuar, sanırım topuklu ayakkabılar. Gün içinde çok fazla koşuşturmaya maruz kalıyorsanız, seçiminizi kalın topuklulardan yana kullanın. İnce topuklar çok kibar ve ilgi çekici dursa da, ilerleyen saatlerde gününüzü bir işkenceye dönüştürebilir.

Aksesuar olarak taşıyacağınız takılarınız, gözlüğünüz ya da el çantanız zevkinize uygun seçimlerle buluşursa, bir başka görünür unutmayın. Annawii’nin seçimi olan gold bilezik ve yuvarlak çerçeveli büyük gözlükler sezonda oldukça revaçta, bilginize…

//Source link

Başa dön tuşu