GenelKadınMagazin

Şak şak vurun kızlar, bu konuyla bunu hak ediyorum

Hanımlar ben gerçekten salağım ve aşırı sinirliyim kendime.Gerçekten artık bende bir şey olduğunu düşünüyorum.
Bu konuştuğum çocuk her şeye aşırı alınan birisi. Geçen şakalaşırken fesat dedim ama şaka olduğu belli. Bana direkt kızmaya başladı. Başkasının yanında da böyle derdin ben ailemden böyle görmedim vs diye. Neye uğradığımı şaşırdım jsmdufmf (şakaşalaşak kadar samimiyetimiz vardı.)

2 aydır dışarıda bi kahve içmedik vs diye imada bulunmuştum, ona rağmen hafta içi yakın yerlerde çalışmamıza rağmen eve gidip temizlik yaptı. Asla sormadı tekrar. Geçen konuşurken bir şey anlatıyordum bne uyuycam canım görüşürüz dedi. Ben de bi sözümü bitirseydim bari dedim. Ordan tartıştık. Sürekli bu konuyu kapattık, uykum var vs tavrında. tavırları yok sayar gibi. Açıkça söyledim. Bana kızmaya başladı. Kafama takacağımı biliyorsun uyuyacağım zaman niye tartışıyoruz dedi. Diğer gün soğuk konuştu ben de salak gibi hadi böyle konuşmayalım diye mesaj attım, konuyu değiştirdim. Bana bugun beni bi rahat bıraksam Jehan he dedi. (Gereksiz ve fazlaca üstelediğimin farkındayım ama rahat bırak denecek kadar zorlamadım.) öyle yazınca normal olarak hiç yazmadım.

Akşam arkadaşımın dükkanına kargolarımı almaya gittim. 10 dk sonra o da geldi. Dükkandaki diğer insanlarla konuşuyordu. Ben de arkadaşımla konuşuyordum. (rahat bırak dedikten sonra hiç konuşmadık.) benim yanıma geldi jehan sen de leblebi var mı dedi sjfmfjfm dünden beri konuşmuyoruz ve dediği komik geldi. Ben de kalmadı dedim ama sert bi uslupla demişim bunu. (sürekli yanımda kuruyemiş bulunduruyorum.) ben öyle diyince dükkandan çıktı gitti. 5 dk sonra mesaj attı. Bir daha asla rahatsız etmem seni vs yazmış, ben de kendi tavırlarına bakar mısın bir şey olmamış gibi leblebi var mı diye soruyorsun dedim.

Başkasının yanında bu tavırla konuşmama kızmış. Bundan sonra tavrı belliymiş. Dediği şeye kırıldığımı söyledim. O da böyle biriyle bi daha konuşmazsın o zaman dedi. Ben de konuşmayı düşünmüyorum dedim. Uzun uzun bi şeyler yazdı. Ben de okey diyip üstüne yazmadım. Sonra duramayıp sana bir şey sorcam dedim. Dinliyorum dedi, otobüsten inince yazıcam dedim. O da 10 dk sonra müsait olmayabilirim dedi. Ben de sormaya da gerek yok o zaman dedim ve konuşma bitti.

Tam bi ergen gibi bir muhabbet döndü biliyorum. Salak olduğum için çocuktan biraz etkilenmiştim ama bu alıngan tavırlar baya itti beni. Bir ilişkimiz olsa bile hiçbir türlü yürümek farkındayım.

Ama sizce yazar mı, ya da ben bir şey demeli miyim. (tabi ki gurursuz gibi yazmamam gerekir normali bu.)


Source link

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı