GenelSağlık

Servier İlaç’ın Türkiye Genel Müdürlüğüne Guillaume Recorbet getirildi

Uluslararası ilaç şirketi Servier, Türkiye Genel Müdürlüğüne Guillaume Recorbet getirildi. Recorbet, 1 Eylül itibarıyla göreve başladı. 2004 yılında Université de la Méditerranée Eczacılık bölümünden mezun olan Guillaume Recorbet, yüksek lisans eğitimini HEC School of Management’ta Pazarlama Zekası bölümde tamamladı. Kariyerine 2002 yılında Bayer’de Ürün Müdürü Yardımcısı olarak başlayan Recorbet, 2004 yılında Eli Lilly’de Ürün Müdürü olarak görev aldıktan sonra 2005 yılında Servier Fransa’da çalışmaya başladı.

Fransa’da Medikal Delegelik, Ürün Müdürlüğü ve Bölge Satış Müdürlüğü görevlerini üstlendikten sonra Servier International’da Uluslararası Proje Direktörü, Servier Brezilya’da Bölge Operasyonları Müdür Vekili ve Operasyon Direktörü olarak çalıştı. Recorbet, son olarak 3 yıldır Servier Fas Genel Müdürlüğünü yürütüyordu.

Servier Hakkında: 
Servier, bir vakıf tarafından yönetilen, uluslararası bir ilaç şirketi grubudur. 150 ülkede güçlü uluslararası varlığı ve 2020’de 4,7 milyar Euro’luk toplam geliri ile Servier, dünya çapında 22.500 kişiyi istihdam etmektedir. Tamamen bağımsız olan Grup, her yıl toplam gelirinin (jenerik ürünler hariç) ortalama %20’sinden fazlasını araştırma ve geliştirmeye yatırmaktadır.  Daha fazla bilgi için: www.servier.com.tr

Source link

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu