GenelKadınMagazin

Sizce ben hamile olduğum için alıngan mıyım?

İyi günler arkadaşlar. Allah nasip ederse Haziran’da doğum yapacağım. Bugün eşime bebeğe alışveriş yapalım dedim. ağırlaşırsam yapamam dedim. Annem her şeyi almış. Bizim bir şey almamıza gerek yok dedi. O kadar üzüldüm ki çok heveslenmiştim. Annesinin aldığı şeylere bir şey demiyorum ama çocuğuma bir çöp dahi olsa almak isterim ama eşim lafını bile ettirmiyor. Ben mi alınganım bilmiyorum cevap verirseniz sevinirim.

Ne almaya çıkacaktınız da kv ne almış biliyor musun? Yani biberon emzik bez benek arabası yatağı nevresimi. İhtiyaç çok.
Öncelikle bir ihtiyaç listesi yap. İnternette bir sürü liste mevcut. Yine burada bizlere sorabilirsin o alınmalı mı bu alınmalı mı şeklinde.
Sonra da kv ye de ki sen ne aldın.
Bak bakalım eksiklerin neler. Eksiklerin için alışverişe çıkabilirsin yine.

 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-06-2021

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 68 gün kaldı.

Bebeğinizin doğuma kadar olan süredeki boyunun uzaması ve kilo alması artık daha yavaş. Yavaşlamış olsada bebeğiniz bu ay yaklaşık 800-900 gr. arasında ağırlaşacak. Artık bebeğinizin beyni o kadar karmaşık ve gelişmiş bir yapıda ki, eğer bebeğiniz bugün doğsa, görebilir, duyabilir, hatırlayabilir ve öğrenebilir. Bebeğinizin tekmeleri artık daha güçlü ve daha enerjik.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. – Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın


Source link

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı