GenelKadınMagazin

Sizce çocuğu takip etsem mi

Hanımlar selam,Öf şıp sevdi gibi zart zurt başka insanlar için konu açıyorum ama aman ya nasıl olursa olsun

(sebebsiz yere kendimi açıklama ihtiyacı hissediyorum bayaaaaa uzun zamandır yalnızım aman hayatımda birisi olsun kafasında değilim içime sinsin hayran kalayım istiyorum. Doğrusunu söylemek gerekirse 2 yıldır karşıma çıkan tiplere de ısınamadım ya da ısınsam da salak saçma hareketleri itince şak diye soğudum. Bu açıklama kendimi rahatlatmak için yapılmıştır.)

Hanımlar bi tık büyük bi yerde çalışıyorum, işyerinde arada sırada gördüğüm bir çocuk vardı hiç iletişimimiz yok çocukla 3-4 ay önce çıkışta arkadaşımı bekliyordum o da birisine bir şeyler anlatıyordu dönerken göz göze geldik akşam instagramdan eklemiş bana da çok saçma geldi üstüne eklemesi kabul etmedim. Ekleyene kadar ismini bile bilmiyordum. (açıkça söylemek gerekirse kız arayan tipler gibi geldi ama baya şaşırmıştım hiç öyle birisi gibi değil diye)

Son birkaç haftadır çocuk sürekli karşıma çıkıyor belki önceden de çıkıyordu ama şimdi daha çok dikkatimi çekiyor. Birkaç kez yine bakarken yakaladım. Biraz stalk yaptım baya ortak noktamız var gibi duruyor. (Sevdiğim birkaç mekana sürekli gidiyor, aynı tür müzikleri seviyor, film konusunda da benziyoruz, aynı şirketten nerdeyse hiç kız ekli değil.)

Sizce çocuğu ben eklesem mi? Saçma mı olur? Dengesiz bir izlenim mi yaratır.

Evet bence de boşluktayım, ama merak etmeyin aklım başımda kendimi mutsuz etmek istemiyorum ^^

 


Source link

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı