GenelSağlık

Türkiye’de Sağlık Kongrelerinin Düzenlendiği en önemli OtellerTurizm cenneti Türkiye, dünyanın dört bir yanından ziyaretçi ağırlamaktadır. Hem iş hem de turizm amaçlı gelen misafirlerinin unutulmaz bir tatil geçirmelerine fırsat tanımakta ve aynı zamanda iş görüşmelerinin, toplantıların ve kongrelerin rahatlıkla gerçekleştirebilecekleri olanaklar sunmaktadır. Bunların yanı sıra Türkiye otellerinin bir bölümü ulusal ve uluslararası sağlık kongreleriyle de ön plandadır. Sağlık kongrelerinin düzenlendiği en popüler noktalardan birisi, Antalya’nın Lara mevkiidir. Sizler de toplantılarınız ve görüşmeleriniz için Kundu otelleri arasında tercihinizi yaparak ihtiyacınız olabilecek bütün olanaklardan faydalanabilirsiniz.

Aska Lara Resort & SPA

Antalya’nın Lara mevkiinde yer alan Aska Lara Resort & SPA, sunduğu eşsiz tatil olanaklarının yanı sıra sağlık kongreleriyle de ön plana çıkan bir oteldir. Her yıl Ulusal Halk Sağlığı Kongresi’ne ev sahipliği yapmaktadır. Hem kongreler hem de toplantılar için kullanılabilecek 5 farklı toplantı salonu bulunmaktadır. Ultra her şey dahil konsepti ile hizmet vermekte olan otel, ayrıca unutulmaz bir tatil deneyimi de yaşatmaktadır.

 

Denize yaklaşık olarak 500 metre uzaklıktaki otelin 4 adet açık havuzu ve 1 adet kapalı havuzu bulunmaktadır. Ayrıca lezzet şöleni yaşayabileceğiniz 4 farklı a’la carte restoranıyla da hizmet vermektedir. Ruhen ve bedenen dinlenmek isteyenler ise tercihlerini otelin Spa & Wellness bölümünden yana kullanabilirler.

Titanic Mardan Palace

Lara-Kundu bölgesinin en popüler otellerinden birisi de Titanic Mardan Palace’dır. Her yıl Türk-Alman Jinekoloji Kongresi, Türk Kardiyoloji Derneği Uluslararası Katılımlı Aritmi Toplantısı ve Mezoterapi Kongresi ile sağlık alanında önemli kongrelere ev sahipliği yapmaktadır.

Kongreler için tercih edilmesinin yanı sıra tatil için de unutulmaz deneyimler yaşatan bir oteldir. Ultra her şey dahil konsepti ile hizmet vermekte olan Titanic Mardan Palace’da Uzakdoğu, dünya ve Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini tadabileceğiniz 9 adet a’la carte restoran yer almaktadır. Denize sıfır konumdaki otelde yüzerek vakit geçirmek isteyenler için özel plaj ve 4 adet açık havuz bulunmakta, tatiline farklı eğlenceler katmak isteyenlere ise aquapark hizmeti sunulmaktadır. Sağlık olanaklarından faydalanarak dinlenmek isteyenler ise otelin Spa & Wellness bölümünü tercih edebilmektedirler.

Sherwood Exclusive Lara

Ultra her şey dahil konsepti ile hizmet veren Sherwood Exclusive Lara, Lara’nın en popüler otelleri arasındadır. Hem iş hem de turistik amaçlı ziyaretçilerini ağırlamakta ve her yıl Uluslararası Sağlık ve Hastane Yönetimi Kongresi’ne ev sahipliği yapmaktadır.

Türkiye’de bulunan birçok tatil sitesi ile de rezervasyon yapabileceğiniz aktivitelerin sunulduğu otel, denize sıfır konumuyla da dikkat çekmektedir. Ayrıca deniz yerine tercihini havuzdan yana kullananlar için 5 adet açık havuza ve 1 adet kapalı havuza sahiptir. Konakladığınız süre boyunca en taze deniz ürünlerini, Osmanlı ve dünya mutfağının birbirinden lezzetli yemeklerini tadabileceğiniz 6 adet a’la carte restoran yer almaktadır.

Akra Hotel

Eşsiz doğa manzarası ile dikkat Akra Hotel, hem iş hem de turistik amaçlı ziyarette bulunan konuklarını ağırlamaktadır. Her sene Global Migraine and Pain Summit 2020 ile sağlık alanında gerçekleştirilen kongreler de düzenlenmektedir.

Bünyesinde bulunan toplam 15 adet toplantı salonu, iş ve kongre amaçlı gelen konuklarına büyük bir avantaj sağlamaktadır. Tatil deneyiminizi unutulmaz kılacak Akra Hotel, tam pansiyon plus konsepti ile hizmet vermektedir. Denize sıfır konumu, özel plaj alanı ve 3 adet açık havuzu ile misafirlerinin yaz tatillerini dolu dolu geçirmelerine olanak tanımaktadır. Ayrıca 3 adet a’la carte restoranında lezzet şöleni yaşayabilecek, Spa & Wellness bölümüyle ruhen ve bedenen dinlenebileceksiniz. Akra Hotel’de keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirerek unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.Source link

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu