GenelKadınMagazin

Ünlü Estetisyenlerin Meme Büyütme Fiyatlarını Paylaşıyorum (2021 Mart)

Merhaba, geçtiğimiz günlerde meme dikleştirme ve büyütme ameliyatı olmak için ünlü ve iyi birkaç estetisyen ile görüştüm. Bu sürede oradan oraya gitmek beni yıpratmıştı, keşke tam liste olsaydı demiştim. Birilerine yardımcı olabileceğini düşünerek sırf bu gönderiyi paylaşmak için üye oldum. Fiyatlar, malzemeler, benim deneyimlerim ve en sonunda hangi doktoru seçtiğimi anlatacağım.1) Op. Dr. Gökçen Ayyıldız: 20 binden 19 bine düştü. Nişantaşı’nda yeri. Çok sakin, sessiz bir kadın. Hatta o kadar sakin ki, yorgun ya bu halledemez bence diye düşünmüştüm. “Mentor marka 350 cc kas üstüne yerleştiririz” demişti. Ama kas üstüne 350 cc koyulan meme yine sarkar gibi geldi. Nedense güvenemedim, kasüstü diyen tek kişi buydu.

2) Op. Dr. Dilek Avşar: 45 bin tl (doktor indirimiyle 35 bine düştü) Beşiktaş Akatlar tarafında, içeri girince bunlar çok yüksek fiyat verecek hissiyatı olmuştu. Çok tatlı ve ilgili bir kadın, bayağı ölçü biçti baktık. “Mentor marka 350 cc kas altı olur” dedi. Ama hem 35 bin çoook yüksek geldi, hatta içimden kafayı yemiş bunlar demiştim. Hem de Dilek Avşar’ın bence daha olmasına zaman var.

3) Prof. Dr. Erdem Tezel: 400 tl muayene ücreti alıyorlar Tüm doktorlar arasında tek muayene ücreti isteyen buydu. O yüzden görüşmeye de gitmedim. Şu anda keşke gitseydim de demiyorum ama özellikle protez koydurmadan dikleştirmek isteyenler mutlaka gitsin kendine has yöntemleri var, epey ünlü dünyada.

4) Op. Dr. Ayşegül Sivri: 30-32 binden 27 bine düştü. Ataşehir’de yeri, bayağı uzak ama gittiğime değdi diyebilirim. Acayip tatlı, sıcak kanlı bir kadın. Ve neredeyse 45 dakikaya yakın görüştük. Hiçbir doktor sütyen ile silikonları denetmemişti. Burada denedim. Fakat hem kullandığı protez markası hem tekniği farklıydı. Bu yüzden çok risk gibi geldi. “320/350cc ZAR ALTI politek marka protez koyarız, doğal durur” dedi. Şimdi öncelikle kas altı tekniği çok zorlu, kası kesiyorlar ve yukarıda duruyor. Zar daha ince bir tabaka, haliyle daha doğal durabilir. Ama zar altı tekniği 10 senelik bir teknikmiş yani gelecekte tam ne olacak kimse bilmiyor. Politik marka da mentore göre yeni. Acayip kararsız kaldım.

5) Op. Dr. Ufuk Askeroglu: 35 binden 28 bine düştü. Nişantaşı’nda yeri, acayip popüler bir adam içerisi hınca hınç doluydu. Aslında yaptığı memelere baktığımda aha bu dediğim tek kişi Ufuk Bey’di, çünkü adamı genel olarak estetik bakışını beğenmiştim. yaptığı göz ve çene de güzel mesela. Sonuçta estetik bir sanat. “Kasaltı 350 cc mentor marka yerleştiririz” dedi. Ama o kadar yoğun ki anlatamam, ameliyatı aylar sonrasına veriyorlar. 1 ay beklemek istemedim, eğer tarih uysaydı onu seçebilirdim.

6) Prof Dr. Fuat Yüksel: 20 binden 18 bine düştü. Bağdat Cadddesi’nde. Listenin en sonunda Fuat Yüksel var, çünkü 4 sene önce aynı operasyon için görüşmüş sonra vazgeçmiştim. Fuat Yüksel daha yaşlı ve estetik camiasında artık hoca kabul edilen bir adam, Gata falan geçmişi var. Yani yaptığı iş güzel olmasa da kesinlikle sağlıklı olacak. Yeni popüler olmaya çalışan para göz biri değil, hatta sosyal medyası bile yok. Tavsiyelerle zaten full dolu. Kerimcan Durmaz’ın burun doktoru ve benimde iki arkadaşımın memesini yapmıştı, ikisi de çok memnundu. Zaten ne diyeceğini bildiğim için en son ona gittim. “Mentor marka 350 cc kasalı yerleştirmek gerek” dedi. Ufuk Askerogluyla aynı şeyi söyledi. Hatta dediki, “zar altı tekniği yanlış ve saçma, zar çok ince bir tabaka o silikonu tutmaz, şimdi acemiler böyle yapıyor, ayrıca mentor 20 senelik marka, onun dışında çok silikon firması var ve bana da geliyorlar ama hayır” dedi. Böyle diyince Aysegul Sivri’nin dediklerinin tam tersini dedi. Benim de acayip kafam karıştı.

Bende Fuat Yüksel ve Ayşegül Sivri arasında kaldım. Kasaltı daha ağrılı bir teknik, sonuçta kası kesiyorlar iyileşmesi zor ve zar altı kadar aşağı dökümlü durmayacak gibi geldi. Önce Ayşegül’ü seçmiştim. Sonra bu forumdaki şikayetleri de okudum, çok fazla mağduru olduğunu gördüm. Teknik riskli geldi. Fuat Yüksel’e ne istediğimi bir daha mail attım, hafif sarkık doğal dökümlü istiyorum diye merak etme yapacağız dedi. İşinin ehli biri, belki 5000 bin tane meme yapmış daha önce. Bende ameliyat oldum. Ciddi ağrılı, morarmalı bir süreç oldu. Şu an 7. günümdeyim. Hareket kabiliyetim gayet iyi, kendi başıma duş alabiliyorum, yataktan kalabiliyorum ama acayip şişim. Memem boynuma kadar vurdu. 1 aya düzelecek dedi. Umarım doğal, dökümlü, çatalı olan memelerim olur yoksa çok üzülürüm. Sorusu olan varsa yanıtlarım.


Source link

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı