EtekModa

Yine Yeni Trend Kalem Etek


Aslında ben kendimi bildim bileli kalem etekler herzaman vardı. Hiçbir zaman yerini kaybetmedi ancak bu aralar sadece çalışan bayanların dışında herkesin tercih edebilceği bir model oldu.

Özellikle deri olanları hem günlük kullanımda,hem de gece dışarı çıkarken kombinleyerek farklı bir hava katılabilir.Kalem eteklerin özü, diz altında olanıdır ancak diz üstü hatta daha kısaları da kalem etek olarak tabir ediliyor.Bence diz altında olan en iyisi çünkü bir kadına o şehvetli havayı veren,kalem eteğin belden başlayıp,kalçayı sararak dar bir şekilde diz altına kadar yine dar bir şekilde inerek,merak uyandırmasıyla seksi havayı katıyor. Diz üstünde olan kalem eteğin hiçbir havası kalmıyor öyle değil mi,diz altı modelini anlattıktan sonra! Yani neymiş kalem etek kadını seksi gösterebilecek en nadide parçalardanmış!!!

Günlük hayatta veya işyerine giderken hatta davete katılırken, gömlekle sofistike bir tarz yaratabilirsniz.Blazer ceket ile tamamlarsanız da daha iş kadını vari bir görünüme bürünürsünüz. Benim favorim olan deri eteği ise dar bir badi ile tamamlayarak, isterseniz spor blazer ile de kombinlerseniz günlük kullanımda ideal olabileceği gibi, gece cluba veya bir partiye giderken ise tek omuzlu şifon bir üst ve altına yüksek belli deri eteğiniz onun altına da önü ve arkası kapalı, küçük sivri burunlu ayakkabıyla tamamlarsanız mükemmel olacağınız garanti! Yani kalem eteğin her türlü kullanımı mevcut olduğuna göre ve bir bayanın gardırobunda olmazsa olmazlarından olduğuna göre ve eğer sizin kalem eteğiniz yok ise acilen en azından siyah bir kalem etek edinmelisiniz!

beyaz-kalem-etek-modeliBURBERRY-LONDONANTONIO BERARDI

imagesfemien-yenitrend-2011-moda

imagesKLpen

Ralph-lauren-pencil-skirtkahverengi-kalem-etek-modeli

j-crew-pembridge-dot-pencil-skirtdesenli-kalem-etekler

Source link

Başa dön tuşu